Reklama

Odjazdowy bibliotekarz

Opublikowano:
Autor:

Odjazdowy bibliotekarz - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Już po raz trzeci w dniu 20 czerwca 2015 roku o godz. 11:00 sprzed Urzędu Miasta rusza rajd rowerowy Odjazdowy Bibliotekarz organizowany przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną w Kutnie, Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką Filia w Kutnie oraz Klub Turystyki Rowerowej Kutno Na Siodełku. W tym roku wydarzenie to zbiegło się z pierwszą rocznicą powstania, z naszej inicjatywy, Bookcrossingu w Kutnie. Dla upamiętnienia tej akcji przygotowano kilka niespodzianek, m.in. otwarcie specjalnej Ławki Czytelnika, quiz z nagrodami czy Wietrzenie książek (totalna i bezpłatna wymiana książek). W godz. 9:30 – 12:00 w specjalnym punkcie na pl. Marsz. J. Piłsudskiego będzie można zostawić wszystkie przeczytane, zbędne książki i zgłosić się do wymiany w systemie: 1 oddana – 1 wybrana książka.

W wymianie książek wydanych po 2010 roku biorą udział osoby oddające książki wydane również po 2010 roku. Egzemplarze, które zostaną po akcji będą umieszczone na półkach bookcrossingowych na terenie miasta.

Amatorzy dwóch kółek natomiast pojadą wraz z bibliotekarzami do Krośniewic, zawożąc ze sobą książki na dwie pierwsze półki bookcrossingowe w gminie Krośniewice (półka w Bibliotece Publicznej i bibliotece szkolnej gimnazjum). Czekać tam będą również na wszystkich atrakcje: zwiedzanie Krośniewickiej Kolei Dojazdowej, quizy czytelnicze, gry i zabawy sprawnościowe oraz wspólne grillowanie na terenie Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji w Krośniewicach.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców, aby aktywnie wzięli udział w akcji promowania książki i czytelnictwa w plenerze. Patronat nad imprezą objął Prezydent Miasta Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE