Reklama

Reklama

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

Opublikowano: 30 października 2020 14:42
Autor: Ogłoszenie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia

Reklama

Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości

ul. Wybickiego 6, Kutno

ECO Kutno Sp. z o.o. uprzejmie informuje, że posiada do sprzedaży nieruchomość położoną w Kutnie przy ul. Wybickiego 6, stanowiącą prawo użytkowania wieczystego działki oznaczonej geodezyjnie pod numerem 421/15
o powierzchni użytkowej 0,0744 ha objętej księgą wieczystą LD1K/00031393/9 wraz z prawem własności budynku posadowionego na w/w działce tj. budynku o funkcji biurowo
socjalno - warsztatowej o powierzchni użytkowej 530,29 m2.

Na terenie nieruchomości znajduje się stanowisko do przechowywania butli oraz miejsca parkingowe. Nawierzchnia parkingu wykonana jest z kostki betonowej.

Obiekt usytuowany na nieruchomości składa się z dwóch budynków o zróżnicowanej wysokości (plan budynków w załączeniu).

Budynek posiada przyłącze: wodociągowe, kanalizacji sanitarnej, kanalizacji deszczowej, energetyczne i centralnego ogrzewania.

Bezpośrednie otoczenie szacowanej nieruchomości stanowi zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, niewysoka (do 5 kondygnacji naziemnych), garaże
i zabudowa jednorodzinna.

Szacowana nieruchomość nie jest ogrodzona. Teren nieruchomości jest utwardzony. Wokół działki rozciąga się teren osiedla mieszkaniowego wielorodzinnego. Dojazd do budynku odbywa się drogą wewnętrzną osiedlową. Dojście piesze do budynku urządzone jest od strony południowej. W granicach własności brak jest zieleni zorganizowanej, niewielka powierzchnia terenu porośnięta jest trawą oraz pojedynczymi drzewami.

Jednocześnie informujemy, że przedmiotowa nieruchomość podlega sprzedaży w drodze przetargu ustnego nieograniczonego, za cenę wywoławczą wynoszącą 411.505,00 zł + 23 % podatku VAT.

W przypadku zainteresowania Państwa w/w ofertą prosimy o kontakt pod
nr tel. 795586324 lub 539940464 w celu ustalenia szczegółów związanych
ze sprzedażą przedmiotowej nieruchomości.

Więcej informacji: http://pliki.kutno.net.pl/ogloszenia/Załączniki - sprzedaż nieruchomości ul. Wybickiego 6.pdf

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.