Reklama

Reklama

Osiem par i recepta na miłość

Opublikowano: pon, 12 gru 2016 15:08
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia 10 grudnia w Szkole Podstawowej im. Mieczysławy Butler w Ostrowach odbyła się uroczystość Złotych i Diamentowych Godów. Rocznicę 50-lecia pożycia małżeńskiego obchodzili Państwo: Halina i Jan Antczak, Helena i Eugeniusz Bryła, Halina i Eugeniusz Iwińscy, Wanda i Jan Kraszewscy, Krystyna i Stefan Matusiak, Teresa i Józef Świniarscy, Honorata i Antoni Zarychta.Jubileusz 60-lecia pożycia małżeńskiego Diamentowe Gody świętowali Państwo Kazimiera i Eugeniusz Kotarscy.

Reklama

Z okazji 50-lecia pożycia małżeńskiego wójt Gminy Nowe Ostrowy – Zdzisław Kostrzewa udekorował 7 par jubilatów medalami przyznanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej „Za długoletnie pożycie małżeńskie” w asyście przewodniczącego Rady Gminy – Jacka Olesińskiego.

Wszystkim jubilatom wręczono dyplomy, kwiaty oraz rozdano skromne upominki. Jubilatów i zgromadzone grono rodzinne podjęto szampanem, przygotowano również skromny poczęstunek w postaci kawy, herbaty i ciasta. Uroczystość uświetnił występ zespołu Oktawa.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)