Reklama

Reklama

Osoby z COVID-19 w pociągach. Kutnowski sanepid szuka pasażerów

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: fot. poglądowe (facebook PKP Intercity&pixabay.com)

Osoby z COVID-19 w pociągach. Kutnowski sanepid szuka pasażerów - Zdjęcie główne

Kutnowski sanepid szuka osób podróżujących pociągami w których znaleźli się pasażerowi chorzy na COVID-19 | foto fot. poglądowe (facebook PKP Intercity&pixabay.com)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski sanepid prosi o kontakt podróżujących trzema pociągami. Jak przekazano powodem była obecność w składach osób zakażonej koronawirusem.

Reklama

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Kutnie wystosował komunikat w którym prosi o zgłoszenie się do PSSE osób, które podróżowały pociągiem PKP InterCity „Oleńka” relacji Lublin Główny – Wrocław Główny w dniu 21.11.2021r.

- W trakcie podróży osoba zakażona wirusem SARS-CoV-2 przemieszczała się między wagonem 7 i 8 w podróży z stacji Warszawy Śródmieście do stacji Częstochowa Główna. Pociąg odjeżdżał z stacji Warszawy Śródmieście o godzinie 21:19 - podaje sanepid.

Kolejny komunikat sanepidu dotyczy osób, które podróżowały pociągiem PKP w dniu 21.11.2021r. na trasie przejazdowej Gdańsk- Piotrków Trybunalski,  wyjazd z Gdańska o godzinie 07:20. 

W wagonie nr 12 miejsce 76 klasa II podróżowała osoba zakażona wirusem SARS-CoV-2, dlatego sanepid prosi pozstałych podróżnych o kontakt. Godzina przyjazdu do Piotrkowa Trybunalskiego 13:03.

Kolejna informacja sanepidu dotyczy prośby o zgłaszanie się tych podróżnych, którzy znaleźli się w pociągu PKP w dniu 19.11.2021r. na trasie przejazdowej Piotrków Trybunalski - Gdańsk, wyjazd z o Piotrkowa godzinie 15:03 . W tym przypadku osoba zakażona znajdowała się w wagonie nr 10 miejsce 92 klasa II. Godzina przyjazdu do Gdańska Głównego 20:38.

Z Kutnowską Stacją Sanitarno-Epidemiologiczną można kontaktować się:

  • telefonicznie: 24 3557103
  • poprzez numer alarmowy: 605 078 225
  • lub na adres mailowy:  [email protected]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy