Reklama

Ostatnia szansa na WORD w tym roku?

Opublikowano:
Autor:

Ostatnia szansa na WORD w tym roku? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zbliża się połowa roku, a my na tapet kładziemy ponownie temat budowy infrastruktury dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego. Być może jest to ostatnia szansa na to, aby jego filia powstała w naszym mieście jeszcze w tym roku...

Jak poinformowało Biuro Prasowe Urzędu Miasta Kutna - kolejny przetarg zostanie ogłoszony na początku czerwca.

Po unieważnieniu ostatniego przetargu na budowę WORD, rada miasta postanowiła dołożyć do budżetu na ten cel 300 tys. zł, ponieważ wcześniej proponowane przez potencjalnych wykonawców oferty opiewały na dużo wyższe kwoty, niż zakładał budżet inwestycji. Dodatkowo projekt "odchudzono".

- Zmniejszony został zakres tej części drogowej. Plac manewrowy pozostaje wymagalny, natomiast marginesy są zmniejszone, także to 1,3 mln zł powinno wystarczyć - skomentował prezydent Zbigniew Burzyński.

Termin wykonania inwestycji to 2 miesiące od dnia przekazania placu budowy wykonawcy. Termin zawarcia umowy z wykonawcą zależy od przebiegu procedury. Jeśli więc tym razem uda się wyłonić wykonawcę, który spełni wszystkie określone w przetargu warunki i zaproponuje odpowiednią kwotę, to istnieje szansa, że WORD powstanie pod koniec III lub w IV kwartale tego roku.

Przypomnijmy, że projekt kutnowskiego WORD-u będzie obejmował m.in. plac manewrowy przeznaczony do egzaminu dla przyszłych kierowców, stanowiska postojowe, chodniki, budynek biurowy, blaszane garaże, oświetlenie placu i dróg zewnętrznych oraz ogrodzenia wraz z bramą i furtką.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE