Reklama

Oświadczenie zarządu KS Kutno na temat trenerów grup młodzieżowych

Opublikowano:
Autor:

Oświadczenie zarządu KS Kutno na temat trenerów grup młodzieżowych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W dniu wczorajszym zarząd KS Kutno wystosował oficjalne oświadczenie w sprawie zajęć grup młodzieżowych KSu. Z treścią oświadczenia można zapoznać się poniżej: Zarząd Klubu Sportowego Kutno informuje, że zajęcia dla roczników 1996, 1999, 2001 oraz 2004 odbywają się zgodnie z harmonogramem. Uaktualnioną (w dniu 24.01.2015) rozpiskę treningową można znaleźć na stronie internetowej Klubu Sportowego. Terminy poszczególnych zajęć nie ulegną już żadnym zmianom w okresie halowym.

Wobec faktu, że 4 trenerów prowadzących dotychczas zajęcia dla ww. grup treningowych odmówiło dalszej współpracy, nie akceptując oferty pracy w KS Kutno m.in. w zakresie zasad prowadzenia tych zajęć, na treningi wyżej wymienionych roczników wyznaczone są tymczasowo zastępstwa. Ostateczne przydziały kadry trenerskiej do poszczególnych grup zostaną ogłoszone do końca stycznia 2015.

Doskonale rozumiemy, że ta przejściowa sytuacja może być kłopotliwa, dlatego z góry przepraszamy za ewentualne, dotykające Was niedogodności. Zajęcia były, są i będą prowadzone na wysokim poziomie. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w treningach.

Z poważaniem zarząd Klubu Sportowego Kutno.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE