Reklama

Otwarcie projektu „Różana Rodzina”

Opublikowano:
Autor:

Otwarcie projektu „Różana Rodzina”  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Prezydent Miasta Kutna zaprasza na inaugurację projektu "Różana Rodzina", skierowanego do urodzonych w 2016 roku i zameldowanych w Kutnie najmłodszych mieszkańców naszego miasta.Otwarcie projektu odbędzie się 18 czerwca (sobota) o godz. 16 w Centrum, Teatru, Muzyki i Tańca przy ul. Teatralnej 1.

Projekt pn. „Różana Rodzina”
Jeżeli w tym roku urodziło się lub urodzi się TWOJE MALEŃSTWO i zameldujesz je w Kutnie, przygotowaliśmy dla Twojej pociechy miłą niespodziankę.

W kartonowym opakowaniu (wyprodukowanym przez kutnowską firmę DS Smith Polska) znajdą Państwo mięciutki kocyk oraz podusię-przytulankę, opatrzone metką z logo „Kutno – miasto róż”.

Z pewnością zestaw ten uszyty przez kutnowski Zakład Przemysłu Odzieżowego EMKON będzie miłą niespodzianką, przygotowaną przez samorząd dla najmłodszych mieszkańców miasta.

Doceniamy naszych małych mieszkańców, bowiem to oni stanowią o przyszłości naszego miasta. Każdy nowy obywatel to nowa energia, nadzieja i przyszłość. Chcemy wyrazić radość z ich narodzin i dołączenia do grona kutnian, z nadzieją, że polubią swoje miasto i będą w nim żyć, rozwijać je i zmieniać się wraz z nim. Takiego projektu dedykowanego kutnowskim niemowlakom jeszcze nie było. – podsumowuje Zbigniew Burzyński, Prezydent Miasta Kutno.

Na nasze zaproszenie do udziału w akcji odpowiedzieli kutnowscy przedsiębiorcy, którzy oferują Państwu swój asortyment oraz duże zniżki na swoje produkty, do wykorzystania przez rok od daty urodzenia dziecka.

Zaproszenia na uroczystą inaugurację projektu zostały wysłane do urodzonych w 2016 r. i zameldowanych w Kutnie maluszków. Sprawdzajcie swoje skrzynki.

Z przyjemnością informujemy, iż planujemy powtarzać nasz event dla kolejnych nowo zameldowanych kutnowskich maluszków.

Już teraz zapraszamy kolejne kutnowskie firmy do włączenia się w drugą edycję naszego projektu. Koordynatorem projektu Różana Rodzina jest p. Liliana Urbańczyk - Wójcik (Wydział Kultury, Promocji i Rozwoju).

PARTNERZY PROJEKTU
DS Smith Polska S.A.
Zakład Przemysłu Odzieżowego EMKON
Firma Hoop Polska
Cukiernia Wasiakowie
Apteka Medest
Hurtownia „U Malucha”
Studio Tańca Alibi
Street Dance Studio Szkoła Tańca i Fitnessu
Made4love
Hotel Stacja Kutno
Salon Dziecięcy Peps
Hotel Restauracja RONDO
Klub Mama nie sama
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Kutnie

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE