Reklama

Reklama

Otworzyli nowy duży sklep. W tej części Kutna marketu jeszcze nie było [ZDJĘCIA]

Opublikowano: wt, 7 wrz 2021 15:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W Kutnie został otwarty niedawno otwarty nowy sklep. Przy ulicy Toruńskiej uruchomiono punkt spod szyldu Dino. To pierwszy market w tej części miasta.

Reklama

Budowa sklepu Dino przy Toruńskiej ruszyła wiosną br. i niedawno została ukończona. Sklep już został otwarty, co jest sporym ułatwieniem dla mieszkańców Dybowa i okolic, którzy dotąd po większe zakupy musieli udawać się do centrum miasta.

CZYTAJ TAKŻE: Uwaga mieszkańcy. Na tych ulicach mogą być problemy z oświetleniem

Sklepy tej sieci błyskawicznie podbijają polski rynek, co widać po ilości punktów w Kutnie i powiecie kutnowskim.

– Jesteśmy dobrze przygotowani do utrzymania wysokiego tempa ekspansji geograficznej w kolejnych kwartałach. Pozytywny odzew konsumentów, który obserwujemy w przypadku nowo otwartych marketów Dino daje nam dużo satysfakcji i mobilizuje nas do dalszego rozwoju sieci. Równocześnie staramy się aby rozwój ten odbywał się w coraz większym stopniu w zgodzie ze środowiskiem naturalnym, dlatego zwiększamy nasze inwestycje także w odnawialne źródła energii elektrycznej – mówi Michał Krauze, Członek Zarządu Dino Polska S.A.

Łączne nakłady inwestycyjne Dino Polska, obejmujące głównie rozwój sieci i zaplecza logistycznego, wyniosły w pierwszym półroczu 2021 r. przeszło 700 mln zł, o 63% więcej niż przed rokiem.

CZYTAJ TAKŻE: Śmiertelny wypadek w Kutnie. Policja szuka świadków

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)