Reklama

Reklama

Pan Artur z Oporowa walczy o życie. "Będę wdzięczny za każde wsparcie"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Pan Artur jest 43-letnim mieszkańcem Oporowa, u którego jesienią 2021 roku wykryto raka jelita grubego w najwyższym stadium. Mężczyzna nie jest obecnie zdolny do podjęcia jakiejkolwiek pracy zarobkowej, a żeby móc walczyć ze śmiertelną chorobą, potrzebuje pomocy finansowej.

Reklama

Pan Marek ma założone dwie stomie, w znacznym stopniu uniemożliwiające normalne funkcjonowanie na co dzień. Jak sam mówi, ze względu na niegojące się rany, lekarze wstrzymali leczenie chemioterapią, a jedyne ukojenie w bólu daje mu morfina.

- Ze względu na mój stan zdrowia, jakiekolwiek zajęcia związane z pracą zarobkową są dla mnie niemożliwe- mam problem nawet ze zwyczajnym poruszaniem się, na szczęście często mogę liczyć na pomoc siostry i sąsiadów, którzy jednak mają również swoje rodziny. Jestem obarczony zobowiązaniami finansowymi, ze względu na remont domu, którego podjąłem się, będąc jeszcze w pełni sił i zdrowia. Proszę o pomoc finansową, która odciąży mnie, chociaż w małym stopniu i umożliwi godne warunki do walki z tą ciężką chorobą. Będę wdzięczny za każde wsparcie - pisze mieszkaniec Oporowa. 

Panu Arturowi można pomóc na stronie zrzutka.pl, w tym miejscu - KLIK. Mężczyzna chciałby uzbierać kwotę 50 tys. zł, na chwile obecną udało się zgromadzić nieco ponad 10 tys.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy