Reklama

Reklama

Patryk Vega na "Okrąglakach" koło Gostynina. Kręcił sceny do filmu o Putinie

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Patryk Vega na "Okrąglakach" koło Gostynina. Kręcił sceny do filmu o Putinie

Patryk Vega na "Okrąglakach" koło Gostynina. Kręcił sceny do filmu o Putinie - Zdjęcie główne

poglądowe/archiwum KCI | foto Patryk Vega na "Okrąglakach" koło Gostynina. Kręcił sceny do filmu o Putinie

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ten film ma wprowadzić Patryka Vegę na światowe salony. Od kilku miesięcy reżyser pracuje nad swoim nowym dziełem, przedstawiającym drogę Władimira Putina do władzy. Wczoraj ekipa filmowa przybyła do Miałkówka pod Gostyninem, a mianowicie na tereny słynnych "Okrąglaków".

Reklama

Najnowszy film Patryka Vegi nosi roboczy tytuł "Trinity", mówi się jednak, że do kin wejdzie pod nazwą "The Vor in Law", co jest nawiązaniem do określenia "ojca chrzestnego" w rosyjskiej mafii. Zdjęcia rozpoczęły się w listopadzie 2022 r. i mają potrwać do maja tego roku. 

W rozmowie z portalem wroclaw.pl, reżyser zdradza, że akcja rozgrywać będzie się na przestrzeni sześciu dekad - od lat 60' ubiegłego wieku, aż do w 2023 roku. Obraz ma być oparty na faktach i przedstawiać losy Władimira Putina. Film będzie anglojęzyczny. 

Dlatego też do udziału w przedsięwzięciu zaangażowano międzynarodową obsadę. W ubiegłą środę, 5 kwietnia, ekipa filmowa zjawiła się w Miałkówku. Ujęcia kręcono na terenie "Okrąglaków", czyli dawnego ośrodka wczasowego. 

Premierę najnowszego filmu Vegi zaplanowano wstepnie na koniec tego roku, lecz ostateczną decyzję w tej sprawie podejmie dystrybutor.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy