Pierwsza drużyna przegrywa w Sopocie, rezerwy biją lidera

Pierwsza drużyna przegrywa w Sopocie, rezerwy biją lidera  - Zdjęcie główne

WydarzeniaKoszykarze AZS WSGK Fol Pol Kutno przegrali w wyjazdowym spotkaniu z OSSM Sopot w spotkaniu w ramach rozgrywek II Ligi Mężczyzn w koszykówce (75:77) - Na dziesięć minut przed końcem prowadziliśmy 20 punktami, niestety w ostatniej kwarcie wkradła się dekoncentracja i brakło sił i mecz który powinniśmy wygrać zakończył się naszą porażką – skomentował spotkanie trener AZS, Jarosław Żak. – Przed nami dwa tygodnie przerwy, w zespole będą zmiany, a szansę gry dostaną wychowankowie. Nie możemy sobie już pozwolić, aby przegrywać mecze w ten sposób. W drużynie będzie mała rewolucja i widzę realne szanse na utrzymanie się w lidze. – dodał. OSSM Sopot – AZS 77:75 (16:23, 19:21, 12:22, 30:9) Dla AZS punktowali: Gołuch – 13, Micielski – 13, Wyrzykowski – 23, Depczyński – 13, Janiak – 5, Rydlewski – 5, Defeciński, 4, Szczepaniak – 2.

Niespodziewane zwycięstwo odniosła druga drużyna AZS, występująca w III lidze, pokonując na wyjeździe lidera tabeli 99 PTK Pabianice 64:60.

99 PTK Pabianice – AZS WSGK Kutno 60:64 (16:16, 16:14, 16:15, 12:19) Dla AZS punktowali: Pawlak – 24, Stachera – 8, Truściński – 8, Braun – 6, Tarnachowicz – 5, Nowakowski – 5, Redzy – 4, Emil Janczura – 2, Łukasz Janczura – 2.