reklama
reklama

Zrobili dużą karierę, a teraz wystąpią w naszym mieście. Pokażą najlepsze kawałki

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Mumio, Piatkowski Dariusz

Zrobili dużą karierę, a teraz wystąpią w naszym mieście. Pokażą najlepsze kawałki - Zdjęcie główne

Wystąpią w naszym mieście. | foto Mumio, Piatkowski Dariusz

reklama
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WydarzeniaZ okazji 25-lecia swojego istnienia, Kabaret Mumio zaprasza na spektakl "Kabaret Mumio – 25 lat w 25 kawałkach", w którym artyści zaserwują widzom wyjątkowy przegląd najbardziej pamiętnych skeczy z ich dorobku. To wyjątkowa okazja, by na żywo doświadczyć magii kabaretu, który przez ćwierć wieku bawi i porusza polską publiczność.
Reklama lokalna
reklama

Kabaret Mumio – 25 lat w 25 kawałkach

W Kutnowskim Domu Kultury 10 października 2024 roku o godzinie 19:00 odbędzie się wydarzenie z okazji 25-lecia istnienia Kabaretu Mumio.

To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo, jak przez ćwierć wieku ta niezwykła grupa artystyczna zdołała zdobyć serca polskiej publiczności.

Bilety są dostepne w kasie KDK, w biletomacie lub ONLINE KDK biletyna.pl kupbilecik.pl 

reklama

Artystyczna pasja i wyrafinowany humor

Kabaret Mumio to zjawisko na polskiej scenie artystycznej. Twórcy grupy, Jadwiga i Dariusz Basińscy oraz Jacek Borusiński, od zawsze stawiali na oryginalność, tworząc spektakle, które łączą w sobie elementy inscenizacyjne, literackie i muzyczne.

Ich twórczość jest dowodem na to, że humor może być jednocześnie inteligentny i wyrafinowany, a jednocześnie bliski każdemu z nas.

Każdy występ Mumio to podróż do krainy absurdów i ludzkich potknięć, które są przedstawione z czułością i szacunkiem. Zamiast wyśmiewania ludzkich słabości, Kabaret odkrywa ich piękno i kruchość, co przyciąga publiczność i sprawia, że każdy widz czuje się częścią ich twórczości.

reklama

Od debiutu do legendy

Kabaret Mumio zadebiutował na scenie w 1998 roku jako Teatr Epty-a, wystawiając spektakl „Kabaret Mumio”. Od tamtej pory grupa zyskała status jednego z największych odkryć polskiej sceny kabaretowej, a ich przedstawienia stały się znane z doskonałego warsztatu aktorskiego i kreatywnego podejścia do humoru.

Przez lata prezentowali wiele znakomitych skeczy, takich jak „Lutownica, ale nie pistoletowa, tylko taka kolba”, „Welcome Home Boys”, „Taki miks”, „Ktoś zapukał mi do buta” czy „Przybora na 102”. Każdy z tych utworów pokazał talent, pomysłowość i oryginalność Mumio, które dotarło do szerokiego grona odbiorców.

reklama

Aktorzy pokazywali się w wielu projektach filmowych, teatralnych oraz reklamowych. Darek Basiński stworzył RadioWizję Mumio, a Jacek Borusiński odkrył w sobie rzadki dar odczytywania sytuacji uwiecznionych na zdjęciach, czyli „Fotosłysze".

Święto humoru

W ramach obchodów 25-lecia, artyści zapraszają na niezwykły przegląd ich twórczości – „Kabaret Mumio – 25 lat w 25 kawałkach”. To wyjątkowy sepktakl, który wprowadzi widzów w magiczny świat kabaretowego szaleństwa, prezentując 25 najważniejszych i najbardziej pamiętnych skeczy.

Wśród nich znajdą się nie tylko klasyki, ale także zupełnie nowe propozycje, które z pewnością zagwarantują niezapomniane chwile śmiechu i wzruszeń.

Darek Basiński, Jacek Borusiński i Jadwiga Basińska po latach doświadczeń na scenie kabaretowej i teatralnej zaprezentują swoje najnowsze pomysły oraz ulubione fragmenty ze swojego dorobku artystycznego. To nie tylko święto dla wielbicieli Mumio, ale także wspaniała okazja dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji na spotkanie z ich twórczością.

Bilety można kupić w kasie KDK, w biletomacie oraz ONLINE na stronach biletyna.pl oraz kupbilecik.pl.  

reklama
reklama
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

reklama
Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy
reklama
reklama