Reklama

Reklama

Piknik 25 lat Samorządności

Opublikowano: wt, 23 cze 2015 10:47
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W niedzielne popołudnie 21 czerwca 2015 r. na placu przy fontannie w centrum naszego miasta odbył się zorganizowany przez Urząd Gminy w Żychlinie „Piknik z okazji 25 lat Samorządności”. Jak powiedziała w swoim przemówieniu na rozpoczęcie pikniku Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Elżbieta Tarnowska „Samorządy to prawdziwe filary naszej Ojczyzny. Od wielu lat modernizowane i odnawiane, mimo wielu trudności, kryzysów, samorządy się nie poddają i cały czas walczą o wypełnienie misji, do których zostały powołane, żeby służyć mieszkańcom”. Pani Przewodnicząca podziękowała również wszystkim tym, którzy tworzyli naszą małą ojczyznę przez te minione 25 lat.

Reklama

Po oficjalnym rozpoczęciu na scenie pojawił się zespół Spore Poruszenie z Łowicza. Nazwa zespołu nie jest przypadkiem gdyż zaprezentowane przez nich utwory oraz charyzma wokalistki wywołały całkiem „spore poruszenie” wśród zebranej publiczności.

W tak zwanym międzyczasie, gdy na scenie trwała wymiana zespołów, animatorzy z Fabryki Zabawy TĘCZOWO prowadzili gry i zabawy dla najmłodszych uczestników naszego pikniku. Były tańce, zabawy z chustą, wyścigi na „rurze”.

Dla dzieci oprócz wspomnianej zabawy pod sceną przez cały czas trwania imprezy udostępnione były różne atrakcje m.in. zjeżdżalnia, gry, mega bańki. Malowanie twarzy to zasługa Żychlińskiego Domu Kultury, któremu serdecznie dziękujemy za włączenie się w obchody jubileuszu.

Na pikniku można było także podziwiać rękodzieło i prace plastyczne słuchaczy Uniwersytetu Trzeciego Wiekuoraz oraz zapoznać się ze szczegółami akcji „Twój Grosz w Twoim Mieście – Budżet Obywatelski ” – w ramach akcji „Masz Głos, masz wybór”, którą inicjuje Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Żychlin. Jubileusz 25 lat Samorządności zakończył koncert zespołu THE DOX z Gostynina.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)