Reklama

Reklama

Podpisali umowę. Nowoczesna rewolucja od jutra w kutnowskich autobusach

Opublikowano: czw, 30 wrz 2021 09:15
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od jutra mieszkańcy Kutna będą mogli wygodniej korzystać z komunikacji miejskiej. Wszystko dzięki aplikacji, dzięki której z poziomu swojego telefonu uregulują należność za przejazd na podstawie biletu jednorazowego oraz zakupią bilet miesięczny

Reklama

Szereg korzyści dla mieszkańców Kutna

Zgodnie z umową podpisaną z firmą mPay, jednym z najstarszych dostawców rozwiązań dla płatności mobilnych w Polsce, mieszkańcy Kutna z poziomu telefonu zakupią wszystkie bilety na przejazd transportem publicznym. Aplikację można pobrać bezpłatnie ze sklepów Google Play, App Store, Huawei AppGallery lub bezpośrednio ze strony dostawcy (www.mpay.pl).

– Nowoczesne rozwiązania, umożliwiające regulację należności za przejazd komunikacją miejską, to ogromna wygoda dla pasażerów i oczekiwane przez nich udogodnienie. Widzimy to po stale rosnącej liczbie użytkowników naszej aplikacji. Cieszy nas, że od października do naszej społeczności dołączą również mieszkańcy Kutna – mówi Andrzej Basiak, Prezes Zarządu mPay S.A. – Oprócz niezawodności i intuicyjnej obsługi aplikacji mPay nasi nowi użytkownicy staną się również beneficjentami wielu innych korzyści, również daleko wykraczających poza transport – dodaje. 

Warto nadmienić, że mieszkańcy Kutna w aplikacji będą mogli skorzystać z innowacyjnego planera podróży mPay GO! Dzięki niemu można bezstresowo zaplanować podróż środkami komunikacji miejskiej w kilkudziesięciu miastach w Polsce i w Europie.

Pasażerowie mogą skorzystać z wizualizacji trasy na mapie, nawigacji dojścia do przystanku, a także na bieżąco aktualizowanych mobilnych tablic odjazdów. Co więcej, otrzymają przypomnienie o konieczności wyjścia na przystanek, aby dotrzeć na miejsce na czas. 

Jak zakupić bilet w aplikacji mPay? 

Aby dokonać zakupu biletu jednorazowego bądź okresowego należy pobrać darmową aplikację mPay na swój telefon z jednego ze sklepów internetowych lub wejść na stronę dostawcy usługi, z której zostaniemy przekierowani do właściwego miejsca. W  kolejnym kroku zakładamy osobiste konto, z którego będziemy realizować płatności.

Po zalogowaniu konieczne będzie zapewnienie środków do realizacji transakcji – użytkownicy mają do wyboru trzy różne źródła płatności: przedpłacona portmonetka, podpięta karta płatnicza lub karta w elektronicznym portfelu kart MasterPass. Potem już możemy od ręki realizować szybkie płatności za transport w Kutnie oraz korzystać z innych udogodnień. 

Po wejściu do autobusu należy w aplikacji wybrać w zakładkę „Produkty i usługi”, następnie kafelek „Komunikacja miejska” i wskazać miasto. Po zaznaczeniu biletu, którym jesteśmy zainteresowani, bez zwłoki zrealizujemy płatność. Podczas kontroli wystarczy, że pokażemy potwierdzenie zakupu w zakładce „Moje bilety”. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)