Reklama

Reklama

W naszym powiecie powstało nowe stowarzyszenie! Czymś takim nie zajmował się jeszcze nikt [ZDJĘCIA/WIDEO]

Opublikowano:
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niedawno w powiecie kutnowskim powstało nowe stowarzyszenie, o czym informuje nas jego pomysłodawca Artur Paul. To kontynuacja inicjatywy, która już od jakiegoś czasu działała w okolicach Żychlina.

Reklama

Chodzi o inicjatywę „Bocian”, która od pewnego czasu zajmowała się pomocą właśnie tym ptakom. Od niedawna wspomniana inicjatywa oficjalnie stała się Stowarzyszeniem „Pomagam Bocianom”.

- W ramach Stowarzyszenia "Pomagam Bocianom" zajmujemy się bocianem białym, dbamy o kwestię ochrony lęgów, ochrony gatunku, odbudowy i przenoszenia gniazd, budowania platform na słupach wysokiego napięcia, na których ptaki gniazdują – informuje pomysłodawca założenia Stowarzyszenia.

Dodajmy, że pod opieką pana Artura już teraz znajduje się kilka bocianów, które z różnych powodów nie poradziłyby sobie na wolności. Dzięki działalności inicjatywy (teraz już stowarzyszenia) ptakom nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Pisaliśmy o tym kilkukrotnie, przykładowo TUTAJ lub TUTAJ.

Obecnie „Pomagam Bocianom” szuka osób, które pomogłyby w utworzeniu strony internetowej. Pan Artur poinformował nas, że Stowarzyszenie jest w posiadaniu serwera i domeny.

Więcej informacji o Stowarzyszeniu i wszystkie dane kontaktowe znajdują się na facebooku – TUTAJ. Z kolei W TYM MIEJSCU prowadzona jest internetowa zbiórka na rzecz pomocy bocianom.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy