Reklama

Podsumowanie działań „Alkohol i narkotyki”

Opublikowano:
Autor:

Podsumowanie działań „Alkohol i narkotyki” - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia W środę na drogach powiatu kutnowskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Alkohol i narkotyki”. Mundurowi podczas kontroli drogowych sprawdzali trzeźwość kierujących. Zatrzymano dwie osoby na tzw. „podwójnym gazie”.30 listopadakutnowscy policjanci przeprowadzili działania pod nazwą „Alkohol i narkotyki”. Podczas kontroli funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego sprawdzili stan trzeźwości 358 kierujących. Zatrzymano dwóch nietrzeźwych kierowców.O godz. 7.10 w miejscowości Pomarzany policjanci z Komisariatu Policji w Krośniewicach zatrzymali 37-letniego mieszkańca powiatu kutnowskiego, który kierując nissanem miał 1,8 promila alkoholu w organizmie. Drugi z zatrzymanych - 70-letni mieszkaniec Kutna, o godzinie 16.30 w Kutnie na ulicy Przemysłowej kierował hyundaiem i miał 0, 64 promila alkoholu w organizmie.

Mimo nagłaśniania w mediach prowadzonych przez policjantów akcji pod kątem sprawdzania stanu trzeźwości kierujących nadal pojawiają się nieodpowiedzialne osoby, które wiele ryzykują decydując się na jazdę po alkoholu.

Przypominamy, że za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2, zatrzymaniem prawa jazdy i zakazem prowadzenia pojazdów do 10 lat.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE