Reklama

Reklama

Podziękowanie dla SPONSORÓW

Opublikowano: 24 kwietnia 2006 13:51
Autor: Redakcja

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

wydarzenia Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kutnie (Oświata Zdrowotna i Promocja Zdrowia ) pragnie jeszcze raz gorąco podziękować wszystkim SPONSOROM Festiwalu Piosenki O Zdrowiu, dzięki krórym wszyscy wykonawcy piosenek zostali nagrodzeni.

Reklama

Są to: Prezydent Miasta Kutna, POLFARMEX S.A., FOTO-MIKI-LAB, PPHU "STOPTEX", Księgarnia "SOWA" i "BAJKA", Zarząd Gmin Regionu Kutnowskiego oraz ARONIA S.A z Łęczycy - która ufundowała świeżutkie soki.

To właśnie Zakłady "ARONIA" będą głównym Sponsorem Miedzyszkolnego Rambitu Zdrowia w miesiącu maju, i sama partia świeżutkich soków, rozdawana będzie uczestnikom.

Dziękujemy również Dyrekcji KDK-Kutno oraz wszystkim pracownikom, którzy pomagali przy organizacji Festiwalu.

Dziękujemy!.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.