Reklama

Polityczna walka na Facebooku. Kłopotowski ma swój anty-fanpage

Opublikowano:
Autor:

Polityczna walka na Facebooku. Kłopotowski ma swój anty-fanpage - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Lider kutnowskiego PiS-u, Konrad Kłopotowski znów musi stawić czoła swoim przeciwnikom. Tym razem, batalia przeniosła się do wirtualnego świata. W sobotę na Facebooku powstał bowiem fanpage "ANTYKŁOPOT", strona krytykująca działalność polityczną Kłopotowskiego.- Chcemy podkreślić, że nie jesteśmy przeciwnikami partii Prawa i Sprawiedliwości, której Kłopotowski jest pełnomocnikiem na powiat kutnowski. Mamy poglądy prawicowe, i uważamy, że działalność polityczna Konrada Kłopotowskiego szkodzi wizerunkowi i interesom środowisk konserwatywno-patriotycznym w Kutnie. Na stronie ANTYKŁOPOT będziemy umieszczać oficjalne wypowiedzi Kłopotowskiego oraz artykuły dotyczącego jego działalności - czytamy na stronie.

Konrad Kłopotowski uważa, że fanpage to kolejna próba zdyskredytowania jego osoby.

- W powiecie jest wiele problemów proszących się o jak najszybsze roziwązanie, a takie działania w internecie to próba odwrócenia od nich uwagi - mówi K. Kłopotowski.

Stronę polubiło póki co 10 osób, w tym radny powiatowy Wojciech Ziółkowski, który niedawno opuścił opozycję i zasilił szeregi Komitetu Obywatelskiego.

- Nie wiem, kto stworzyły ten fanpage. Polubiłem go, bo jestem wielkim fanem talentu pana Kłopotowskiego, w tym krasomówczego - mówi z przękąsem W. Ziółkowski.

Kto kryje się za fanpagem? Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE