Porażka MKS

Porażka MKS - Zdjęcie główne

WydarzeniaMKS Kutno przegrał z piątoligowym Zrywem Dąbie aż 2:6 (2:2) w meczu sparingowym rozegranym w Łodzi (sztuczne boisko SMS).Bramki dla MKS zdobyli Michał Rosiak i Sylwester Płacheta.Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla piłkarzy z Kutna i po kwadransie gry było 2:0 dla MKS Kutno. Niestety potem "Żółto-Niebiescy" zostali uśpieni przez graczy z Dąbia i dali sobie wbić 2 gole w ciągu zaledwie trzech minut.

W drugiej połowie na boisku pojawiło się kilku zmienników i MKS stracił aż 4 gole, w tym "samobój" Kamila Bartczaka. W składzie kutnian zadebiutowałŁukasz Znyk, prawy obrońca pozyskany z Pelikana Łowicz.

- W naszym składzie co rusz pojawia się kilku nowych graczy i brakuje nam zgrania. Gramy lepiej od przeciwników, ale to oni zdobywają bramki i wygrywają spotkania. Musimy się jak najszybciej zgrać i wtedy pokażemy na co stać naszą drużynę - powiedział po meczu Mariusz Jakubowski, kapitan MKS Kutno.

MKS Kutno - Zryw Dąbie 2:6 (2:2)

MKS Kutno : Sokołowicz (46 Kamiński) - Kaczor (46 Puścian), Bartczak, Panek (46 Grzegorek), Znyk - Czajkowski (46 Piotr Michalski), Bolimowski (65 Pokorski), Jakubowski, Laskowski - Rosiak, Płacheta

***

Swój mecz przegrały również rezerwy MKS Kutno. Podopieczni Mieczysława Sztonderskiego przegrali w Łodzi (stadion ŁKS) z Kolejarzem Łódź 4:5 (2:2).

Mecz był bardzo zacięty i rozstrzygnął sie dopiero w ostatniej minucie.

***

Juniorzy prowadzeni przez Roberta Marca ulegli A-klasowej Dąbrowiance Dąbrowice 2:0 (1:0). Obie bramki dla przyjezdnych zdobył Michał Bogusławski (30, 82).