Reklama

Reklama

Poseł Lichocka przyjedzie do Kutna. Kiedy i w jakim celu?

Opublikowano: 15 lipca 2021 15:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Jedynka PiS z naszego (sieradzkiego) okręgu i antybohaterka skandalu, o którym zimą 2020 roku mówiła cała Polska, czyli Joanna Lichocka we własnej osobie, już w tę sobotę zawita do Kutna. Posłanka weźmie udział w konferencji prasowej wspólnie z senatorem Przemysławem Błaszczykiem. Co będzie tematem briefingu?

Reklama

Joanna Lichocka w wyborach parlamentarnych w 2019 roku startowała z pierwszego miejsca na liście wyborczej Prawa i Sprawiedliwości. Jeszcze niedawno sporo mówiło się na temat ewentualnego otwarcia jej biura poselskiego w naszym mieście. 

O poseł Lichockiej zrobiło się głośno w lutym 2020 roku, przy okazji dyskusji na temat pieniędzy dla TVP i Polskiego Radia. Sejm odrzucił weto senatu w sprawie przekazania na rzecz mediów publicznych rekompensaty w wysokości 1,95 mld zł, z tytułu utraconych w roku 2020 wpływów z opłat abonamentowych, z przeznaczeniem na realizację misji publicznej.

Sto lat Kutnowianki: otwarto wystawę, organizatorzy zapowiadają kultowe derby! [ZDJĘCIA]

Po głosowaniu Joanna Lichocka, będąca członkiem Rady Mediów Narodowych, kilkukrotnie wykonała nieparlamentarny gest w kierunku posłów opozycji, krótko mówiąc - pokazała im środkowy palec. Sama zaprzecza jednak takiej interpretacji jej mowy ciała, tłumacząc, że po prostu drapała się pod okiem. Więcej pisaliśmy o tym W TYM MIEJSCU.

Teraz posłanka PiS przyjedzie do miasta róż, gdzie wraz z senatorem z Łęczycy, Przemysławem Błaszczykiem weźmie udział w konferencji prasowej poświęconej programowi "Polski Ład". Spotkanie parlamentarzystwów z lokalnymi mediami zaplanowano na najbliższą sobotę (17 lipca), na godz. 12:15 przy fontannie na placu Piłsudskiego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)