Reklama

Reklama

Poszukiwania mężczyzny, który miał się utopić. Mamy zdjęcia z akcji strażackiego nurka [ZDJĘCIA]

Opublikowano: pon, 20 cze 2022 14:14
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Nadal trwają poszukiwania mężczyzny, który miał się utopić w zalewie w Łęczycy. Do akcji zaangażowano m.in. grupę wodno-nurkową, która od godzin przedpołudniowych sprawdza akwen.

Reklama

Wczoraj około godziny 19:30 straż pożarna została poinformowana o tym, że mężczyzna miał zniknąć pod taflą wody. Na miejsce zadysponowano kilka zastępów, z Łodzi ściągnięto grupę wodno-nurkową. Akcja trwała około 3 godziny, przerwano ją z uwagi na zmrok. Dziś została wznowiona.

Na miejscu nieoficjalnie ustaliliśmy, że w tle tego zdarzenia mógł być alkohol. Osoba, która zgłosiła prawdopodobne utonięcie mężczyzny miała nie być w stanie podać służbom bliższych szczegółów tego zajścia.

Obecnie w okolicach zalewu i w samym akwenie miejskim pracują strażacy z Łęczycy, ponownie wezwano wsparcie z Łodzi. Nad zalewem stale obecna jest policja. Pod wodę schodzi nurek poszukujący poszkodowanego. Działania służb utrudnia deszczowa i burzowa pogoda, mimo to jak dotąd akcji nie przerwano.

Jak przekazał nam asp. Grzegorz Sobiński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Łęczycy, mężczyzny wciąż udało się zlokalizować (stan na godz. 13:50).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy