Reklama

Pracownicy III Oddziału Wewnętrznego zostaną przeniesieni

Opublikowano:
Autor:

Pracownicy III Oddziału Wewnętrznego zostaną przeniesieni - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Od dłuższego czasu ważą się losy III Oddziału Chorób Wewnętrznych w kutnowskim szpitalu, który miał zostać zlikwidowany na rzecz kardiologii inwazyjnej. NFZ rozpisał nawet konkurs na kardiologię, jednak został on unieważniony z powodu poważnych braków i błędów w ofertach. Ponowny konkurs ogłoszono niespełna dwa tygodnie temu i nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie zostanie rozstrzygnięty. Skoro sprawa oddziału kardiologicznego jest jeszcze niejasna, to co stanie się z wewnętrznym III?

Jak się okazuje, lekarze i pozostali pracownicy III Oddziału Chorób Wewnętrznych zostaną przeniesieni na cały miesiąc listopad na oddziały wewnętrzne I i II. Dotychczasowi pacjenci pozostaną jednak na oddziale III, aby oszczędzić im niewygody i uniknąć rozlokowania na korytarzach.

Dodatkowe środki na leczenie pacjentów w oddziałach internistycznych Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o.o. w okresie od 1 do 30 listopada skierował Łódzki Oddział Wojewódzki Narodowego Funduszu Zdrowia.

- Tym samym w miesiącu listopadzie środki na leczenie chorych w oddziałach internistycznych KSS zostały zabezpieczone na dotychczasowym poziomie. Pracownicy III Oddziału Chorób Wewnętrznych w miesiącu Listopadzie 2015 r. będą wykonywali pracę w I i II Oddziale Chorób Wewnętrznych. III Oddział Chorób Wewnętrznych KSS, zgodnie z obowiązującymi przepisami, jest wpisany do Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą prowadzonego przez Wojewodę Łódzkiego i nadal może prowadzić działalność leczniczą. - poinformowała Beata Pokojska, rzecznik prasowy Kutnowskiego Szpitala Samorządowego.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE