Reklama

Reklama

Prezydent Kutna apeluje ws. COVID-19. Chodzi o oddawanie osocza

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Prezydent Kutna apeluje ws. COVID-19. Chodzi o oddawanie osocza - Zdjęcie główne

Prezydent Kutna apeluje do ozdrowieńców COVID-19 | foto poglądowe

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Zbigniew Burzyński zwrócił się z apelem do osób, które przeszły koronawirusa. Prezydent Kutna prosi ozdrowieńców o oddawanie osocza. Podkreśla, że ta terapia leczenia osób chorujących na COVID-19 jest bardzo skuteczna. Poniżej pełna treść pisma Zbigniewa Burzyńskiego.

Reklama

Szanowni Państwo,

Solidarność - to słowo w tych trudnych czasach nabiera szczególnej wymowy i znaczenia. Właśnie solidarności z osobami, które zachorowały na tą bezlitosną chorobę, potrzeba teraz najbardziej. Jest lekarstwo, które daje nadzieję na pokonanie ciężkich objawów COVID - 19. To osocze osób, które szczęśliwie pokonały chorobę.

Terapia lecznicza osób zarażonych COVID-19 z pomocą osocza ozdrowieńców jest bardzo skuteczna. Dlatego zwracam się do Państwa z wielką prośbą o podzielenie się jednym z najskuteczniejszych środków leczenia tej choroby. Niech świadomość, że ratujecie ludzkie życie, pomoże Wam w podjęciu tej ważnej i odpowiedzialnej decyzji.

Cieszę się, że na pilną potrzebę tych trudnych czasów zareagował radny Rady Miasta Kutna Robert Feliniak. Bardzo doceniam ten bezcenny gest, wart szacunku i słów uznania, ale przede wszystkim naśladowania. 

Dlatego ponawiam swój apel i gorąco zachęcam osoby po przejściu zakażenia koronawirusem do udzielenia konkretnej pomocy poprzez oddanie osocza. Nasze zdrowie i życie oraz naszych najbliższych zależy od nas samych. 

Zbigniew Burzyński

PREZYDENT MIASTA KUTNO

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy