Reklama

Prezydent odpowiedział na pismo kutnianina. Zmian w projekcie nie będzie?

Opublikowano:
Autor:

Prezydent odpowiedział na pismo kutnianina. Zmian w projekcie nie będzie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Miasto odpowiedziało młodemu kutnianinowi Łukaszowi Gajewskiemu na pismo w sprawie przebudowy ul. Łęczyckiej, które 11 marca trafiło na biurko prezydenta Zbigniewa Burzyńskiego. Pan Łukasz uważa, że projekt jest niezgodny z rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakimi powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie. Władze miasta nie zgadzają się z zarzutami sformułowanymi przez młodego mężczyznę.

Przypomnijmy, że Ł. Gajewski w piśmie skierowanym do prezydenta miasta podważa projekt przebudowy ul. Łęczyckiej i proponuje kilka alternatywnych rozwiązań, dzięki którym, jak mówi, możliwe byłoby m.in uzyskanie szerokich chodników, wygodnych ścieżek rowerowych i prawidłowych oznakowań ulic, a co najważniejsze wszystkie elementy byłyby zgodne z rozporządzeniem Ministra Transportu i Gospodarki Morskiej w sprawie warunków technicznych, jakimi powinny odpowiadać drogi publiczne i ich usytuowanie. Kutnianin przekonuje, że zaproponowane przez niego zmiany w projekcie nie ingerują w istniejącą infrastrukturę techniczną ani w granice działek (pasa drogowego).

Prezydent odnosząc się do postawionych zarzutów, przekonuje, że w projekcie przebudowy nie zostały naruszone przepisy określone w rozporządzeniu Ministra Transportu i Gospodarki Morskie. Informuje jednak równocześnie, że uwagi Ł. Gajewskiego zostaną uwzględnione w czasie realizacji zadania.

Pełna treść pisma w załączniku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE