Reklama

Reklama

Próbują oszukiwać "na loterię Narodowego Programu Szczepień". Sprawa zgłoszona policji

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Próbują oszukiwać "na loterię Narodowego Programu Szczepień". Sprawa zgłoszona policji - Zdjęcie główne

Sprawa oszustw "na loterię programu szczepień" została zgłoszona policji | foto poglądowe-archiwum

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Narodowy Fundusz Zdrowia otrzymuje niepokojące sygnały o próbach wyłudzenia pieniędzy przez osoby, które podają się za organizatorów loterii. Osoby te dzwonią i informują o wygranej. Nagrodą mają być leki nierefundowane przez NFZ. Zwycięzca otrzyma nagrodę pod warunkiem, że opłaci dostawę przesyłki.

Reklama

- Dotarły do nas sygnały od pacjentów, do których zadzwoniły osoby podające się za organizatorów loterii. Osoby te informowały o wygranej, którą miały być leki nierefundowane przez NFZ, oraz o konieczności opłacenia przesyłki z nagrodą. Prawdopodobnie to próba wykorzystania trwającej Loterii Narodowego Programu Szczepień (NPSz) do działań niezgodnych z prawem. Narodowy Fundusz Zdrowia już zgłosił ten proceder na Policję - informuje NFZ.

Przypominamy, że leki nie są nagrodą w Loterii Narodowego Programu Szczepień, pod którą próbują podszyć się oszuści. Nagrody rzeczowe w Loterii NPSz organizator — czyli Totalizator Sportowy — przekazuje zawsze na własny koszt, po ustaleniu terminu dostawy ze zwycięzcą.

Nie daj się oszukać. Sprawę zgłoś na Policję

- Każdy przypadek wykorzystania Loterii Narodowego Programu Szczepień do nielegalnych praktyk należy zgłaszać organom ścigania - podkreśla Narodowy Fundusz Zdrowia.

Zasady i regulamin Loterii NPSz, lista nagród oraz lista zwycięzców znajdują się na oficjalnej stronie internetowej loterii: TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy