Reklama

PSONI wykupiło siedzibę stowarzyszenia

Opublikowano:
Autor:

PSONI wykupiło siedzibę stowarzyszenia - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Historyczny dzień dla Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kutnie. Dzięki zaangażowaniu zarządu PSONI Koło w Kutnie oraz wsparciu społeczności lokalnej w dniu 19 stycznia br. nastąpił wykup budynku – siedziby stowarzyszenia w Kutnie.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kutnie z powodzeniem zakończyło akcję zbiórki pieniędzy umożliwiających odkupienie od Towarzystwa Przyjaciół Dzieci z siedzibą w Warszawie budynku, położonego w Kutnie przy ul. 29 Listopada 27, mieszczącego siedzibę Stowarzyszenia i placówki przeznaczone dla osób z niepełnosprawnością intelektualną.

19 stycznia tego roku doszło do podpisania w obecności notariusza Aktu Notarialnego, na mocy którego stowarzyszenie stało się pełnoprawnym właścicielem obiektu.

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Kutnie składa wyrazy podziękowania całej społeczności lokalnej za zrozumienie, włączenie się w akcję, zaangażowanie i hojność oraz wielkie serca w niesieniu pomocy. Szczególne podziękowania dla Wolontariuszy, którzy bezinteresownie poświęcili swój czas i energię podczas realizacji tego zadania. Dzięki wsparciu wszystkich osób zaangażowanych w tę inicjatywę, osoby z niepełnosprawnością intelektualną, ich rodziny i opiekunowie z optymizmem mogą patrzeć w przyszłość.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE