Reklama

Reklama

Remonty w szkole i w budynkach mieszkalnych. Jak idą prace? [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Gmina Żychlin informuje o inwestycjach prowadzonych w mieście. Chodzi o Zespół Szkół nr 1 i prace prowadzone przez Zakład Gospodarki Mieszkaniowej.

Reklama

- Obecne miesiące to dla Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej w Żychlinie czas wzmożonej pracy. Wszystko to pokłosie inwestycji jaką dzięki wsparciu finansowemu z budżetu Gminy Żychlin podjął ZGM by przeprowadzić niezbędne prace – informuje Gmina Żychlin.

Aktualnie w realizacji są dwie inwestycje. Pierwsza z nich dotyczy wykonania termoizolacji elewacji frontowej budynków komunalnych położonych przy ul. 1-go Maja. Druga inwestycja dotyczy doprowadzenia wody do budynku położonego w Żychlinie przy ul. 3-go Maja 5 wraz z odprowadzeniem ścieków do szamba. Na w/w inwestycje Zakład Gospodarki Mieszkaniowej otrzymał dotację w wysokości 100 000 zł.

W Żychlinie prowadzone są również prace w Zespole Szkół Nr 1 przy ul. Łukasińskiego 21. Remontowane jest główne wejście do szkoły i klatka schodowa prowadząca do szatni. 

- Wyremontowana została również jedna z sal lekcyjnych. Planowany jest także remont pomieszczenia kuchennego stołówki i wymiana terakoty na schodach wejściowych do stołówki – podają władze Gminy.

info: Gmina Żychlin

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy