Reklama

Reklama

Rodzina bocianów spod Kutna się powiększa! Zobacz, jak wykluło się pierwsze pisklątko [WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: YouTube/screenshot

Rodzina bocianów spod Kutna się powiększa! Zobacz, jak wykluło się pierwsze pisklątko [WIDEO] - Zdjęcie główne

Rodzina bocianów spod Kutna się powiększa! | foto YouTube/screenshot

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Najpierw do Polski wrócił "Rysiek", później dołączyła do niego partnerka, a teraz rodzina bocianów żyjących koło Żychlina doczekała się potomka! Na platformie YouTube można zobaczyć wyjątkowy film z gniazda klekotów, na którym uwieczniono powitanie pisklęcia.

Reklama

W połowie marca informowaliśmy o przylocie "Ryśka" do miejscowości Pasieka w gminie Żychlin. Bocian powrócił po zimie z Afryki, a niedługo później w rodzinne strony zawitała jego partnerka. Gniazdo znajduje się pod stałą obserwacją pana Artura Paula ze stowarzyszenia "Pomagam Bocianom". 

Ptasia para nie próżnowała, w gnieździe pojawiły się jaja, a wczoraj na świat przyszło pierwsze z ich tegorocznego potomstwa. Poniżej nagranie tego wyjątkowego wydarzenia.

Lada moment należy spodziewać się kolenych piskląt. Każdą sekundę z życia Ryśka i jego rodziny można śledzić na platformie YouTube, pod tym linkiem - KLIK

Stowarzyszenie „Pomagam Bocianom” prowadzi ośrodek rehabilitacji dzikich zwierząt. Leczone są tam bociany, które z powodu doznanych urazów i nieszczęśliwych wypadków potrzebują pomocy człowieka, by dojść do zdrowia i wrócić na wolność. Przebywają tam też ptaki, które nie dałyby sobie rady w naturze i np. z powodu braku skrzydła muszą żyć w Ośrodku.

 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy