Reklama

Reklama

Rodzinnie, smacznie i radośnie, czyli wyjątkowe pożegnanie lata na Małej Lidze! [ZDJĘCIA]

Opublikowano: czw, 16 wrz 2021 15:30
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Impreza integracyjna pod hasłem "Pożegnanie lata" odbyła się dzisiejszego popołudnia na terenie Małej Ligi Baseballowej w Kutnie. Wydarzenie zorganizowało Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom z Domów Dziecka i Rodzin Zastępczych "Wyspa Skarbów" we współpracy z Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Kutnie. Na uczestników imprezy czekał szereg gier i zabaw oraz smaczny poczęstunek.

Reklama

Wydarzenie poprowadziła dyrektor POW "Tęcza" w Kutnie, Dorota Ćwirko-Godycka. Obecne były także m.in.: członek zarządu Powiatu Kutnowskiego Magdalena Krupińska-Kotulska oraz dyrektor PCPR w Kutnie Anna Antczak.

"Pożegnanie lata" jest imprezą wpisaną w program "Rodzina od serca" współfinansowany ze środków Zarządu Województwa Łódzkiego. Jego głównymi celami są: promocja i upowszechnienie rodzicielstwa zastępczego, kampanie informacyjne wśród społeczności powiatu kutnowskiego, działania edukacyjne, integracyjne, organizacja aktywnych form spędzania czasu wolnego: pikników, warsztatów, gier i zabaw integracyjnych itp. Ponadto w ramach realizacji programu zaplanowano szkolenie dla rodziców zastępczych mające na celu rozwój umiejętności z zakresu opieki i wychowania. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Taneczne szaleństwo w sercu Kutna! Już w ten weekend wyjątkowe wydarzenie

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)