Reklama

Reklama

Rozstrzygnięto konkurs „Zwiedzamy Powiat Kutnowski”. Laureaci z wyjątkowymi nagrodami [ZDJĘCIA]

Opublikowano: śr, 16 lut 2022 18:00
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Starostwo Powiatowe w Kutnie rozstrzygnęło konkurs pod nazwą „Zwiedzamy Powiat Kutnowski”. Jak mówią organizatorzy, przedsięwzięcie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem.

Reklama

Na posiedzeniu Komisji Konkursowej powołanej przez Starostę Kutnowskiego zostali wyłonieni laureaci tegorocznego konkursu historyczno-turystycznego organizowanego przez powiat kutnowski. W skład Komisji weszli:

  • Przewodniczący Komisji: Marek Drabik – radny Rady Powiatu Kutnowskiego,
  • Członek Komisji: Daniel Kowalik – Starosta Kutnowski
  • Członek Komisji: Tomasz Walczewski – członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego
  • Członek Komisji pracownik Referatu Promocji i Informacji
 

Konkurs skierowany był do mieszkańców powiatu kutnowskiego, a także osób zainteresowanych przedsięwzięciem.

- Celem tego konkursu była promocja powiatu kutnowskiego, poznawanie jego obszaru, przyrody, zabytków i historii. Konkurs miał charakter turystyczny i rekreacyjny. Każdy z uczestników powinien poruszać się po terenie powiatu kutnowskiego, odwiedzając miejsca na terenie gmin powiatu i miasta Kutna na załączonej w zgłoszeniu mapie - mówi Starosta Kutnowski Daniel Kowalik.

Konkurs cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

Otrzymaliśmy kilkanaście zgłoszeń do konkursu. W prawie każdym zgłoszeniu znalazły się więcej niż dwie osoby – podsumowuje Tomasz Walczewski, członek Zarządu Powiatu Kutnowskiego – Było sporo miejsc do zwiedzania. Z pewnością cel promocji powiatu kutnowskiego został osiągnięty  – dodaje.

W tej edycji konkursu uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać zagadki, które przygotował radny Rady Powiatu Kutnowskiego - Marek Drabik.

- Tegoroczny konkurs był urozmaicony w zadania, które należało wykonać na zwiedzanych obszarach. Skrupulatnie analizowaliśmy wszystkie odpowiedzi na pytania oraz zapoznaliśmy się ze zdjęciami uczestników konkursu. Wyłoniliśmy najlepszych – reasumuje radny Marek Drabik.

Zwycięzcami tegorocznej edycji konkursu pod nazwą „Zwiedzamy Powiat Kutnowski” zostają:

  • I miejsce – Joanna Suszyńska-Kryska z drużyną
  • II miejsce – Anita Podgajna z drużyną 
  • III miejsce – Elżbieta Żółtowska z drużyną
  • IV miejsce – Filip Dzierżawski z drużyną
 

Główną nagrodą w konkursie jest darmowe wypożyczenie ekskluzywnego samochodu na okres wybranego weekendu z Wypożyczalni Samochodów Dudki 11. 

Laureaci oraz osoby wyróżnione otrzymają także sprzęt sportowo–turystyczny ufundowany przez powiat kutnowski oraz partnerów konkursu, którymi byli: Miasto Kutno (Prezydent Zbigniew Burzyński), Gmina Nowe Ostrowy (wójt Zdzisław Kostrzewa), Gmina Dąbrowice (wójt Dorota Dąbrowska), Gmina Bedlno (wójt Józef Ignaczewski), Gmina Strzelce (wójt Tomasz Grabowski), Gmina Krzyżanów (wójt Tomasz Jakubowski), Gmina Krośniewice (burmistrz Katarzyna Erdman), Gmina Łanięta (wójt Tomasz Szczęsny) oraz Gmina Żychlin (burmistrz Grzegorz Ambroziak). Wszyscy uczestnicy otrzymali gadżety promujące powiat kutnowski.

- Dziękujemy naszym partnerom, a także Barowi u Bogusi w Bzówkach za rabaty na obiad oraz patronom medialnym konkursu. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom! Zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach konkursu organizowanego przez powiat kutnowski – podkreślają przedstawiciele Starostwa. 

Info: Starostwo Powiatowe w Kutnie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy