Reklama

Reklama

Rusza nowa akcja kutnowskiego szpitala. Szukają… ambasadorów szczepień

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe

Rusza nowa akcja kutnowskiego szpitala. Szukają… ambasadorów szczepień  - Zdjęcie główne

Kutnowski Szpital Samorządowy szuka ambasadorów szczepień | foto poglądowe

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowski Szpital Samorządowy szuka komunikatywnych, otwartych i radosnych osób, które zostaną twarzą tamtejszego punktu szczepień. Zgłaszać mogą się uczniowie i uczennice szkół średnich, a nabór potrwa do środy, 15 września. Jak wziąć udział w akcji?

Reklama

- Czegoś takiego w naszym powiecie jeszcze nie było! Co powiesz na to, byś została/byś został ambasadorem punktu szczepień w naszym kutnowskim szpitalu? Nie, nie chodzi o gwiazdy kina, muzyki czy tańca, ale o Ciebie! Tak, Ciebie - uczennico/uczniu szkoły średniej z naszego powiatu. Szukamy właśnie CIEBIE! – czytamy na facebookowej stronie szpitala.

Organizatorzy akcji na zgłoszenia czekają do 15 września do godz. 24:00, wybrane zostanie około 7 osób, które po pozytywnej odpowiedzi zwrotnej wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej do oficjalnego plakatu reklamującego punkt szczepień w kutnowskim szpitalu. 

Opublikowano również garść niezbędnych informacji, z którymi każdy zainteresowany powinien się zapoznać. Zobacz, jak zostać ambasadorem punktu szczepień:

  • namów kogoś, kto zrobi Ci fajną fotkę mając w tle nasz niebieski plakat (są rozwieszone w szkołach) - szukamy uśmiechniętych, radosnych, komunikatywnych, szczerych, trochę szalonych (pozytywnie oczywiście) osób i na Wasze zaangażowanie do tego projektu będziemy zwracać uwagę
  • zdjęcie możesz umieścić w mediach społecznościowych (ale nie musisz - pamiętaj wówczas o oznaczeniu nas lub przesłaniu linka, żebyśmy mogli Cię odnaleźć) lub przesłać nam je w dowolny sposób (e-mail, messenger, whatsapp cokolwiek, byle do nas trafiło)
  • jeśli nie masz 18 lat upewnij się zawczasu, że Twoi Rodzicie wyrażają zgodę na promowanie przez Ciebie bezpłatnie punktu szczepień kutnowskiego szpitala oraz samych szczepień i udostępniania/przetwarzania etc. Twojego wizerunku (będziemy później przed zaproszeniem Ciebie na finalne zdjęcia potrzebować Ich pisemnej zgody) 
  • czekaj na odpowiedź zwrotną - odezwiemy się w ciągu 24h od daty końca naboru
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE