Reklama

Rusza wyjątkowa akcja w Żychlinie! Będzie też w Kutnie

Opublikowano:
Autor:

Rusza wyjątkowa akcja w Żychlinie! Będzie też w Kutnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza wraz z Ochotniczą Strażą Pożarną w Żychlinie organizuje akcję pod nazwą Misie Ratownisie. Zebrane przez organizatorów pluszaki trafią do dzieci z domów dziecka i szpitali.

- Każdy miś może zostać strażakiem i uczestniczyć w akcjach ratowniczo-gaśniczych. Jednak nie każdy zostanie Strażakiem, spora część trafi do domów dziecka lub szpitali w naszym rejonie, nie można zapominać też o takich dzieciach - piszą członkowie MDP z Żychlina.

Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza sama wpadła na ten pomysł i przeistoczyła go w zbiórkę, która przyciąga coraz więcej osób. Do akcji dołączyły Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Rokitkach oddalony od Żychlina ponad 400 km, ZS Żychlin czy też Szkoła Podstawowa nr 2 w Żychlinie.

- Bardzo dziękujemy, każdy pluszak jest na wagę złota w tym przypadku! - dodają organizatorzy akcji.

Adepci Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej dnia 1 października przeprowadzą zbiórkę przy fontannie w Żychlinie, będą tam od godziny 11:00. Następnego dnia natomiast przeniesie się do Kutna na ulicę Królewską. Zbiórka potrwa do 22 listopada.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE