Reklama

Ruszają zapisy do Szkoły Języków Obcych BEST

Opublikowano:
Autor:

Ruszają zapisy do Szkoły Języków Obcych BEST - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauką języków obcych na kursy.
Nabór na rok szkolny 2020/2021 trwa od 1 do 15 września, zapraszamy w godz. 16 – 18.30 do siedziby szkoły przy ul. 29 listopada 20. Zapewniamy naukę w małych grupach w przyjaznej atmosferze z zachowaniem obowiązujących zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Najmłodszym proponujemy naukę poprzez zabawę w Akademii Przedszkolaka z wykorzystaniem elementów dramy, zabaw językowych, piosenek, wierszyków, historyjek obrazkowych etc.

Dzieci w wieku szkolnym mogą liczyć na uzupełnienie i poszerzenie wiedzy zdobytej w swoich szkołach, wzbogacenie jej o elementy kulturowe i autentyczne materiały językowe pomocne w nauce swobodnej komunikacji.

Dla młodzieży proponujemy kursy ogólnojęzykowe rozwijające wszystkie sprawności językowe, obejmujące duży zakres słownictwa i zagadnień gramatycznych, gwarantujące solidne przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty i maturalnego. Prowadzimy także roczne kursy powtórzeniowe przed egzaminami.

Szkolenia dla osób dorosłych skoncentrowane są na nauce i doskonaleniu swobodnej komunikacji w języku obcym. Dla bardziej zaawansowanych prowadzimy zajęcia konwersacyjne z native speaker’em.

We wszystkich grupach wiekowych uczymy w sposób komunikatywny.
W ofercie zagraniczne wyjazdy językowe oraz kursy online.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE