Reklama

Reklama

Przeżyli ze sobą pół wieku! Złote gody Państwa Dachniewskich [ZDJĘCIA]

Opublikowano: ndz, 12 cze 2022 12:55
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Wyjątkową okazję do świętowania mieli wczoraj Państwo Wiesława i Andrzej Dachniewscy. W Urzędzie Stanu Cywilnego odbyła się uroczystość Złotych Godów. Jubilaci otrzymali medale za długoletnie pożycie małżeńskie, które wręczył im prezydent Kutna Zbigniew Burzyński.

Reklama

Sobota obfitowała w uroczystości Złotych Godów. Postanowiliśmy zatem wybrać się z obiektywem do Urzędu Stanu Cywilnego i uwiecznić te wyjątkowe jubileusze.

Państwo Wiesława i Andrzej Dachniewscy pobrali się 23 października 1971 roku w Urzędzie Stanu Cywilnego w Kutnie. 

- Był to początek funkcjonowania nowej rodziny, która stanowi tak ważny element życia prywatnego, jak i społecznego. To właśnie rodzina kształtuje to, co w życiu najcenniejsze – miłość, szacunek do innych, postawy moralne, patriotyzm. Życie każdego narodu realizuje się najsilniej poprzez rodzinę – podkreślał Zbigniew Burzyński. 

Następnie prezydent podziękował Jubilatom za długoletni trud pracy, który wpłynął na rozwój naszego miasta.

- Drodzy Jubilaci, Wasze poczucie odpowiedzialności za rodzinę pozwoliły budować lepszą przyszłość zarówno dla najbliższych, jak i lokalnej społeczności. To m.in. dzięki Waszej pracy zawodowej w kutnowskich zakładach farmaceutycznych Polfa czy PKP Kutno na przestrzeni tych lat nasze miasto rozwijało się. Za Wasz długoletni trud pracy w imieniu władz samorządowych Miasta Kutna składam Wam serdeczne podziękowania – mówił.

Szanowni Jubilaci otrzymali Medale Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Nie zabrakło również symbolicznej lampki szampana, kwiatów, listów gratulacyjnych, życzeń i wspólnych, pamiątkowych zdjęć.

- Z okazji jubileuszu Złotych Godów życzę Państwu, aby nadchodzące dni, miesiące, lata były pełne optymizmu i radości. Przed Wami wspaniały czas na urzeczywistnianie swoich pasji i zainteresowań. Życzę Państwu dużo zdrowia oraz wszelkiej pomyślności na kolejne lata związku małżeńskiego, pełne wzajemnego poszanowania i dozgonnej miłości – zaznaczył.

Jubilatom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych lat w szczęściu, zdrowiu i miłości.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy