Reklama

Są wyniki matur. Jak poszło kutnianom?

Opublikowano:
Autor:

Są wyniki matur. Jak poszło kutnianom? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Kutnowscy maturzyści poznali wyniki swoich majowych zmagań. Zdawalność w tym roku w województwie łódzkim wyniosła 79,7 proc., natomiast 14,7 proc. uczniów, którym się nie powiodło, będzie mogło poprawić egzamin w sierpniu.fot. Świeżo upieczeni absolwenci Dąbrowszczaka. W województwie łódzkim do egzaminu dojrzałości przystąpiło w tym roku 16 647 uczniów. 13 265 z nich zdało, natomiast do sierpniowych poprawek przystąpi 2 452.

Równie dobrze poszło kutnowskim maturzystom. Prym wiodą uczniowie z I LO im. J. H. Dąbrowskiego, gdzie na 109 osób, które przystąpiły do matury, tylko jednej osobie nie udało się jej zdać. Może ona jednak poprawić swój wynik w sierpniu.

W kutnowskim Kasprowiczu egzamin napisało 93 uczniów, z których jedna osoba nie zdała, a 6 zmierzy się z nią ponownie pod koniec wakacji.

W Zespole Szkół Nr 1 im. S. Staszica do egzaminu dojrzałości przystąpiło 96 licealistów, z których 3 osoby będą miały poprawki, oraz 74 uczniów technikum, z których do popraw przystąpi 10 osób.

W kutnowskim Ekonomiku maturę napisały 122 osoby, z których 101 zdało, a 19 przystąpi do egzaminu poprawkowego w sierpniu.

W Zespole Szkół Zawodowych Nr 2 w Kutnie do egzaminu podeszły 93 osoby. Z 7 uczniów, którym nie udało się go zaliczyć, 6 może liczyć na poprawkę.

W Zespole Szkół Nr 4 w Kutnie-Azorach do egzaminu dojrzałości przystąpiło zaledwie 17 osób. 6 z nich nie udało się zaliczyć matury z jednego przedmiotu, więc jeszcze nie wszystko stracone i mogą liczyć na poprawę swojego wyniku pod koniec wakacji.

W Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Mieczysławowie natomiast do matury przystąpiło 20 osób, z których 10 zdało, a 6 poprawia egzamin w sierpniu.

Wszystkim Maturzystom serdecznie gratulujemy, a tym, które mają jeszcze szansę życzymy powodzenia w sierpniu!

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE