Reklama

Samochód w płomieniach! Gasili go policjanci

Opublikowano:
Autor:

Samochód w płomieniach! Gasili go policjanci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W sobotę w na autostradzie A1 w okolicach Kutna funkcjonariusze z Oddziału Prewencji Policji w Łodzi brali udział w gaszeniu samochodu, który stanął w płomieniach. Na szczęście nic nikomu się nie stało.

W sobotni poranek, 11 stycznia około godz. 8:20 policjanci I Kompanii Prewencji OPP w Łodzi przejeżdżając autostradą A1, przed wjazdem na MOP Krzyżanów Zachód, zauważyli stojące na poboczu mitsubishi outlander, z którego spod maski unosił się ogień i dym.

- Funkcjonariusze natychmiast podjęli interwencję wstrzymując ruch pojazdów i przy wykorzystaniu służbowych gaśnic proszkowych przystąpili do gaszenia płonącego samochodu. Do tego celu wykorzystano także gaśnice innych uczestników ruchu drogowego, którzy zatrzymywali się w miejscu zdarzenia wyrażając chęć pomocy - informuje Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi.

Policjanci prowadzili akcję gaśniczą do czasu uzyskania informacji, że pojazd jest wyposażony w instalację gazową. Z uwagi na groźbę wybuchu, funkcjonariusze odstąpili od dalszego gaszenia samochodu skupiając się na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia i bezpieczeństwie innych uczestników ruchu drogowego.

- Po chwili na miejsce przybyła załoga Straży Pożarnej, która przy wykorzystaniu profesjonalnego sprzętu gaśniczego ostatecznie opanowała pożar. Samochodem podróżowały 4 osoby, w tym 6-letnie dziecko. Na szczęście nic nikomu się nie stało - kończy KWP Łódź.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE