Reklama

"Serce dla Kutna" o powrocie kardiologii

Opublikowano:
Autor:

"Serce dla Kutna" o powrocie kardiologii  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Stowarzyszenie Serce dla Kutna z radością przyjęło decyzję z dn. 13 listopada Łódzkiego Oddziału Narodowego Funduszu Zdrowia o przyznaniu kontaktu dla kutnowskiego Allenortu. Poniżej przedstawiamy oświadczenie Stowarzyszenia.Powrót Oddziału Kardiologii do Kutnowskiego Szpitala Samorządowego był decyzją nie tylko długo wyczekiwaną, ale wręcz konieczną. Stowarzyszenie Serce dla Kutna wielokrotnie zwracało uwagę na potrzebę leczenia osób chorych kardiologicznie, w tym osób z zawałem serca, w Kutnie. Dzięki decyzji Łódzkiego NFZ, mamy gwarancję, jako mieszkańcy Kutna i powiatu Kutnowskiego, na szybkie leczenie na najwyższym poziomie.

- W imieniu własnym, jak i Stowarzyszenia, pragnę gorąco podziękować Starostwu Powiatowemu w Kutnie za stanowcze, trudne decyzje, które doprowadziły do powrotu kardiologii do Kutna, a także Zarządowi Szpitala za wsparcie naszej inicjatywy. Podkreślam zaangażowanie członków Stowarzyszenia, lokalnych mediów oraz tysięcy osób wspierających naszą inicjatywę poprzez ciepłe słowo, podpisaną petycję i wysłany list. Gdyby nie Wasza pomoc i zaangażowanie, to nie mielibyśmy dziś powodów do radości, a tym bardziej osoby, które realnie mogą potrzebować medycznego wsparcia. Piątek 13 okazał się być dla nasz bardzo szczęśliwy - informuje Adam Stępka, prezes Stowarzyszenia.

- Pragnę zaznaczyć, że powrót kardiologii do Kutna to nie koniec prac naszego Stowarzyszenia. Obecnie będziemy koncentrować się na działalności profilaktycznej i edukacyjnej. Za nami miesiące wytężonej pracy, która pozwoliła nam zrozumieć wiele mechanizmów, a przede wszystkim pokazała, że w ludziach istnieje ogromny, pozytywny potencjał. Postaramy się go godnie spożytkować. Będziemy aktywni, bo wiemy, że trzeba mieć serce, żeby osiągnąć niemożliwe - kończy A. Stępka.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE