Silesia Rybnik najlepsza, Kutno drugie

Silesia Rybnik najlepsza, Kutno drugie - Zdjęcie główne

WydarzeniaDrużyna MKS Stal BiS Kutno odrobiła straty po pierwszym dniu finału Mistrzostw Polski Juniorów w baseballu. Po przegranej z Rybnikiem, kutnianie pokonali UKS Comets Mazowsze 10:0, 8:5 UKS Dęby Osielsko i 8:2 BUKS Gepardy Żory. Ostatecznie Kutno uplasowało się na drugim miejscu, tuż za KS Silesia Rybnik.Dalsze lokaty zajęły kolejno zespoły z Osielska, Mazowsza i Żor.Mistrzostwa zorganizował Komitet Organizacyjny z MKS Stal BiS Kutno z przewodniczącym – Waldemarem Szymańskim. Partnerem wspomagającym organizację zawodów była Łódzka Federacja Sportu.

Przebieg turnieju nadzorowała Komisja Techniczna w składzie: przewodniczący – Krzysztof Bielecki oraz Anna Bielecka, Andrzej Jeszke i Paweł Szczepanik.

Medale i puchary wręczali: wiceprezydent Kutna – Zbigniew Wdowiak, prezes Polskiego Związku Baseballu i Softballu – Michał Kaczmarek oraz członkowie Zarządu MKS Stal BiS Kutno.