Reklama

Skandal! Dyrektor pijany w pracy

Opublikowano:
Autor:

Skandal! Dyrektor pijany w pracy - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Woli Chruścińskiej został dziś złapany na gorącym uczynku. Okazało się, że przebywał w swoim miejscu pracy pod wpływem alkoholu.

Zgłoszenie o tym, że dyrektor placówki może znajdować się pod wpływem alkoholu wpłynęło do kutnowskich mundurowych około 10 rano. Policjanci natychmiast udali się na miejsce.

- Po dwukrotnym zbadaniu dyrektora alkomat pokazał wynik 1,3 promila alkoholu. W tej chwili trwają dalsze czynności - poinformowała asp. szt. Edyta Machnik, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kutnie.

Jak poinformował nas wicestarosta powiatu kutnowskiego Marek Jędrzejczak, w poprzedniej kadencji niejednokrotnie do starostwa docierały anonimowe sygnały o tym, że dyrektor placówki może znajdować się pod wpływem alkoholu.

- Leżało to w gestii poprzedniego zarządu. Dziś dowiedziałem się od dyżurnego policji, że pan dyrektor był badany alkomatem, który wykazał, że jest on pod znacznym wpływem alkoholu. Poleciliśmy pracownikom starostwa uruchomienie w tej sprawie odpowiednich procedur. W tej chwili najważniejsze jest utrzymanie ciągłości pracy placówki i zgodnie ze statutem jest taka osoba, która będzie pełniła obowiązki dyrektora w czasie jego nieobecności - informował wicestarosta.

Sprawę będziemy monitorować.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE