Reklama

Skontrolują nasz szpital: kto i kiedy?

Opublikowano:
Autor:

Skontrolują nasz szpital: kto i kiedy? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Niedawno Andrzej Pietruszka, nowy prezes Kutnowskiego Szpitala Samorządowego, oficjalnie poinformował, że w placówce odbędzie się audyt. Zostanie także wprowadzony program naprawczy. Wczoraj poznaliśmy nieco szczegółów.

Szereg oficjalnych pytań dotyczących audytu w szpitalu zadał Marek Drabik. Interesowało go m.in. kto wynajął firmę mającą przeprowadzić audyt w szpitalu, w jakich okolicznościach nastąpił jej wybór, jak nazywa się firma i na jakiej podstawie została wybrana. Oprócz tego:

- Jak długo potrwa praca wynajętej firmy? Jaki jest koszt wynajęcia firmy „audytowej", jaki dokument to reguluje? Czy firma „audytowa" wykonywała podobne usługi dla szpitala w Łęczycy? - pytał radny Marek Drabik.

Na pytania radnego odpowiada Daniel Kowalik, starosta kutnowski.

- W związku z zamiarem udzielania zamówienia publicznego na przeprowadzenie audytu działalności Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o.o. w Kutnie, ul. Kościuszki 52 wraz z opracowaniem programu naprawczego, przez Zamawiającego - Powiat Kutnowski, zostało skierowane do 3 Wykonawców zaproszenie do złożenia oferty. Wybór Wykonawcy —firmy: Zakład Usług Konsultingowych KNOW HOW Sp. z o.o. nastąpił na podstawie złożonej oferty – odpowiada pisemnie Daniel Kowalik.

I dodaje, że Powiat Kutnowski wskazał termin przeprowadzenia audytu kutnowskiego szpitala wraz z opracowaniem programu naprawczego do 31 lipca br.

W odpowiedzi na zapytanie czytamy ponadto, że na podstawie otrzymanej oferty wynagrodzenie za ww. usługi wyniesie nieco ponad 55 tys. zł.

Kowalik dodaje także, że wspomniana firma wykonywała podobne usługi dla szpitala w Łęczycy.

Przypomnijmy, że ten i podobne tematy poruszaliśmy w ostatnim czasie wielokrotnie, chociażby w poniższych artykułach:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE