Smutny finisz "Miejskich"

Smutny finisz "Miejskich" - Zdjęcie główne

WydarzeniaW ostatnim meczu bieżącego sezonu III ligi łódzko-mazowieckiej MKS Kutno został rozgromiony na własnym stadionie przez Radomiaka Radom aż 1-4 (0-1). Podopieczni Pawła Ślęzaka zakończyli rozgrywki na 6. pozycji z dorobkiem 49 punktów.

Spotkanie rozpoczęło się fatalnie dla "Miejskich", którzy od siódmej minuty po czerwonej kartce dla Przemysława Michalskiego grali w dziesiątkę. To bardzo ułatwiło zadanie Radomiakowi, który dominował przez większość pierwszej połowy. Przyjezdni stworzyli sobie kilka naprawdę groźnych sytuacji, ale do siatki trafili dopiero w 38. minucie. Na listę strzelców wpisał się Cezary Szpak.

Po przerwie wydawało się, że kutnianie doprowadzą do remisu, jednak w po godzinie gry marzenia podopiecznych Pawła Ślęzaka o korzystnym wyniku prysnęły. Wszystko za sprawą Marcina Grunta, który w 64. i 67. minucie zdobył dwa gole.

Kwadrans przed końcem spotkania na 0-4 strzelił Daniel Barzyński i kibice zaczęli opuszczać stadion ze spuszczonymi głowami. Sześćdziesiąt sekund później honorowe trafienie dla MKS zdobył Rafał Jankowski i tym samym został królem strzelców III ligi łódz.-maz. w tym sezonie.

MKS Kutno 1-4 Radomiak Radom
0-1 Cezary Czpak 38′
0-2 Marcin Grunt 64′
0-3 Marcin Grunt 67′
0-4 Daniel Barzyński 75′
1-4 Rafał Jankowski 76′

Żółte kartki: Kowalczyk (MKS) – Radecki (Radomiak);
Czerwone kartki: Przemysław Michalski (MKS);
Sędzia: Paweł Jenda (Siedlce);

MKS Kutno: Sokołowicz – Grzybowski (85′ Panek), Przemysław Michalski, Mroch, Kowalczyk, Mensah (30′ Dopierała), Jakubowski (67′ Grzegorek), Sobczak, Płacheta, Zagajewski (80′ Ohagwu), Jankowski;

Radomiak: Studziński – Szary, Grunt, Sikorski, Rolak, Puton, Gromadzki, Woźniak (65′ Radecki), Kornacki, Barzyński (86′ Stanisławski), Czpak (75′ Wnuk),