Reklama

Spektakl "Harold i Matylda"

Opublikowano:
Autor:

Spektakl "Harold i Matylda" - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia W czwartek, 26 września o godzinie 19:00 w Kutnowskim Domu Kultury odbędzie się spektakl "Harold i Matylda". W rolach głównych w tej fenomenalnej czarnej komedii zagrają: Krystyna Sienkiewicz (Matylda), Tomasz Ciachorowski (Harold), Grażyna Wolszczak, Agnieszka Sienkiewicz, Hanna Kochańska, Tadeusz Chudecki i Dariusz Taraszkiewicz. Bilety w cenie: 80 zł do nabycia w kasie KDK, rezerwacje pod numerem: 46 855 30 54.

"Harold i Matylda" to poruszająca opowieść o poszukiwaniu szczęścia, miłości i zrozumienia w społeczeństwie nastawionym na konsumpcjonizm i minimalizm uczuciowy.

Prosta z założenia historia pokazuje nam (nie po raz pierwszy) jak różne może być podejście do życia i śmierci u dwóch osób w różnym wieku.

Dziewiętnastoletni Harold, leczący swą depresję u psychoanalityka (Tadeusz Chudecki), posiada dość nietypową pasję... lubi uczestniczyć w ceremoniach pogrzebowych.

W trakcie jednej z takich uroczystości, poznaje cudowną, pełną życia starszą damę o imieniu Matylda, która odkrywa przed chłopakiem nowe aspekty życia. Od tego momentu wszystko, co do tej pory wydawało się Haroldowi beznadziejne, zacznie nabierać nowych barw.

Czuje się w towarzystwie kobiety tak dobrze, że postanawia odgrywać sceny samobójstw przed kandydatkami na żonę (Magdalena Wójcik / Agnieszka Sienkiewicz) wybranymi przez jego matkę (Grażyna Wolszczak / Dorota Chotecka). W efekcie końcowym prosi o rękę starszą od Niego o 60 lat Matyldę.

Tutaj czekać Go będzie jednak zaskakująca niespodzianka... Fenomenalna komedia okraszona sporą dawką czarnego humoru i śmiechu przez łzy.

Premiera spektaklu jest połączona z promocją najnowszej książki Krystyny Sienkiewicz "Cacko" wydaną przez naszego partnera Prószyński i S-ka.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE