Reklama

Spotkanie informacyjne ws. pierwszego biznesu

Opublikowano:
Autor:

Spotkanie informacyjne ws. pierwszego biznesu - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne PIERWSZY BIZNES Wsparcie w starcie II. Celem spotkania jest przedstawienie możliwości uzyskania preferencyjnej pożyczki na uruchomienie działalności lub na stworzenie stanowiska pracy w ramach programu "Pierwszy biznes – Wsparcie w starcie II" realizowanego pod auspicjami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej oraz Banku Gospodarstwa Krajowego.

Pożyczka na podjęcie działalności gospodarczej - w maksymalnej kwocie ok. 75 tysięcy złotych - na okres 7 lat z możliwością rocznej karencji. Pożyczka na utworzenie stanowiska pracy - w maksymalnej kwocie ok. 22 tysięcy złotych na okres 3 lat (z możliwością częściowego umorzenia). Stałe oprocentowanie w skali roku 0,56 % - bez dodatkowych opłat i prowizji

Spotkanie skierowane jest do: absolwentów szkół zawodowych i uczelni wyższych do 4 lat od dnia ukończenia szkoły lub uzyskania tytułu zawodowego, studentów ostatniego roku studiów wyższych (studiów I i II stopnia, jednolitych studiów magisterskich) zarejestrowanych bezrobotnych oraz przedsiębiorców.

Agencja Rozwoju Regionu Kutnowskiego SA na postawie umowy współpracy, pełni funkcję pośrednika na terenie Regionu Kutnowskiego. W trakcie spotkania (zaplanowanego na ok. 45 min.) omówione zostaną najważniejsze aspekty związane z pozyskaniem preferencyjnej pożyczki. Dla zainteresowanych przewidziano także możliwość indywidualnych konsultacji i bezpośredniego omówienia planowanego przedsięwzięcia.

Spotkanie odbędzie się dnia 4 lutego 2015 roku o godz. 12:00 w Sali wykładowej Inkubatora Przedsiębiorczości II piętro, przy ul. Wyszyńskiego 11 w Kutnie. Zgłoszenia przyjmowane są telefonicznie i mailowo do dnia 3 lutego 2015 r. do godz. 16:00. Kontakt. p. Sylwia Palmowska, 881 778 815.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE