Reklama

Starostwo przekazuje sprzęt sportowy dla Żychlina

Opublikowano:
Autor:

Starostwo przekazuje sprzęt sportowy dla Żychlina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Żychlin wzbogacił się o nowy sprzęt sportowy. Urządzenia zostały przekazane gminie przez Starostwo Powiatowe w Kutnie w ramach programu „Żyjesz dla siebie i innych – zadbaj o zdrowie”. Mieszkańcy będą mogli korzystać ze sprzętu bezpłatnie.

Sprzęt będzie wyposażeniem siłowni zwanej „Powiatowym Centrum Aktywności Fizycznej”. W skład przekazanego sprzętu wchodzą: Atlas (2 szt), bieżnia elektryczna (2 szt), rower magnetyczny (4 szt), orbitrek magnetyczny (3 szt), stepper Spokey z kolumną i twisterem (4 szt), wioślarz (2 szt), piłki gimnastyczne (9 szt), skakanki (10 szt), stepy (10 szt), ekspandery (5 szt), gumy do ćwiczeń (5 szt) i zestaw hantli (3 szt).

- Sprzęt usytuowany jest w pomieszczeniu hali sportowej Zespołu Szkół nr 1 w Żychlinie. W ramach zawartego w miesiącu sierpniu porozumienia ze Starostwem Powiatowym w Kutnie, sprzęt do ćwiczeń będzie udostępniony mieszkańcom gminy Żychlin bezpłatnie od września w godzinach 15.00 – 21.00 – informuje Grzegorz Ambroziak, burmistrz Żychlina.

Osobą odpowiedzialną, a tym samym kierownikiem siłowni będzie kierownik hali, Marcin Ranachowski. Osoby, które będą chciały korzystać z urządzeń będą musiały złożyć oświadczenie o zapoznaniu się z regulaminem Powiatowego Centrum Aktywności Fizycznej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE