Starter najlepszy w Futsalu + 30

Starter najlepszy w Futsalu + 30 - Zdjęcie główne

Wydarzenia13 maja, w niedzielę w hali sportowej w Krośniewicach odbyły się II Mistrzostwa Krośniewic w Futsalu +30 (niezrzeszonych zawodników powyżej 30 roku życia). W zawodach nie wystąpiła drużyna Hurtapu Łęczyca, w ten sposób pozbawiając się szans na obronę tytułu zdobytego przed rokiem.W zawodach wzięły udział 4 drużyny: Starter, Libero, Sami Swoi oraz Expom Krośniewice. Zawody rozpoczęły się od minuty ciszy ku pamięci 2 funkcjonariuszy policji, którzy zginęli na służbie we wtorkowym tragicznym wypadku w Kutnie.Był to turniej przyjaźni, rozgrywany w duchu fair play. Mecze rozegrano systemem każdy z każdym 2 x 13 minut. Zawody sędziowali Jarosław Wójcik i Włodzimierz Błaszczyk, a sędzia czasowym był Dawid Mierzejewski. Opiekę medyczna zawodnikom biorącym udział zapewniła pani Lila Pokorska. W zawodach bezkonkurencyjna okazała się ekipa Startera z Kutna, która nie znalazła pogromców, a w decydującym meczu pokonała po zaciętej walce Libero.

4. Expom Krośniewice

Królem strzelców został Andrzej Rembelski z Libero, zdobywca 7 goli. Organizatorem zawodów było kierownictwo hali sportowej w Krośniewicach oraz Stowarzyszenie Rekreacyjno – Sportowe „Libero” Kutno. Fundatorem nagród (komplet pucharów, medale dla zwycięzców, statuetka króla strzelców) była Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Krośniewicach.