Reklama

Reklama

Szpital częściowo zakaźny, przekładają planowane zabiegi. Dyrekcja prosi pacjentów o kontakt [AKTUALIZACJA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: fot. poglądowe(archiwum)

Szpital częściowo zakaźny, przekładają planowane zabiegi. Dyrekcja prosi pacjentów o kontakt [AKTUALIZACJA] - Zdjęcie główne

Dyrekcja kutnowskiego szpitala informuje, że w związku z częściowym przekształceniem placówki na zakaźną planowane zabiegi będą przekładane | foto fot. poglądowe(archiwum)

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wydarzenia Dyrekcja Kutnowskiego Szpitala Samorządowego poinformowała, że planowane zabiegi będą przekładane. Ma to związek z decyzją wojewody łódzkiego, który postanowił o przekształceniu części placówki w zakaźną.

Reklama

- W związku z przekształceniem Kutnowskiego Szpitala Samorządowego Sp. z o.o. częściowo w placówkę II poziomu zabezpieczenia dla pacjentów z COVID-19, zmianie uległy terminy planowych zabiegów – informuje dyrekcja szpitala.

Oddział Chirurgii oraz Oddział Urazowo - Ortopedyczny szpitala są obecnie przekształcone na oddziały covidowe. W tej sytuacji nie można przeprowadzić żadnych planowanych zabiegów na tych oddziałach. W związku z tym wystosowano prośbę do pacjentów, którzy byli zapisani do przyjęcia planowego. Takie osoby mogą kontaktować się z z sekretariatem Oddziału Chirurgii Urazowo-Ortopedycznej oraz Oddziału Chirurgicznego, w celu wstępnego ustalenia nowego terminu zabiegu.

Dyrekcja placówki podkreśla, że najlepiej kontaktować się mailowo ([email protected], [email protected]) i jednocześnie wysłać zdjęcie skierowania.

Telefon 24 38 80 330 czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00- 14:30 (z uwagi na ilość obowiązków personelu, dyrekcja szpitala zaleca kontakt między 9:00 a 13:00).

info: Kutnowski Szpital Samorządowy

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy