Reklama

Reklama

Szpitalne menu przejdzie rewolucję? KSS zwolnił dietetyka, kolejne zmiany już na horyzoncie

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum KCI

Szpitalne menu przejdzie rewolucję? KSS zwolnił dietetyka, kolejne zmiany już na horyzoncie - Zdjęcie główne

Pacjenci kutnowskiego szpitala narzekają na poziom serwowanych posiłków. To wkrótce może się zmienić | foto poglądowe/archiwum KCI

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Posiłki serwowane pacjentom kutnowskiego szpitala dalekie są od ideału. Zdjęcia mizernych, bądź nieapetycznie prezentujących się posiłków wielokrotnie lądowały w mediach społecznościowych, a niejeden pacjent woli dopłacać z własnej kieszeni i przekąsić coś konkretnego na stołówce. Nasza placówka w temacie żywienia nie stanowi zresztą wyjątku - na jedzenie narzeka się w lecznicach na terenie całego kraju. Jak się dowiadujemy, taki wizerunek może w najbliższym czasie przejść korzystną metamorfozę. A przynajmniej w Kutnie, gdzie podjęto już pierwsze kroki w tym kierunku.

Reklama

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że z Kutnowskiego Szpitala Samorządowego zwolniona została dotychczasowa dietetyk. Decyzję tę podjąć miał zastępca dyrektora do spraw jakości i komunikacji, Bartosz Serenda, który wcześniej - jako radny powiatowy - wnioskował o przeprowadzenie gruntownych zmian w szpitalnym menu. 

Świeżo zwolnionemu dietetykowi przysługuje okres wypowiedzenia, jednak KSS rozpoczął już poszukiwania następcy. A ma to być dopiero początek zmian w kwestii żywienia w kutnowskiej placówce. Niebawem dobiega bowiem końca umowa z firmą świadczącą usługi w zakresie przygotowywania i dystrybucji posiłków. Należy się więc spodziewać ogłoszenia przetargu, który wyłoni nowego wykonawcę. 

Ile czasu minie, zanim pacjenci na własnych podniebieniach poczują powiew świeżości w szpitalnym menu? Czy będą to zmiany na lepsze? Do tematu wrócimy. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy