Reklama

Reklama

Szukasz pracy? Pojawiła się kolejna oferta z Urzędu Miasta

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: poglądowe/archiwum

Szukasz pracy? Pojawiła się kolejna oferta z Urzędu Miasta - Zdjęcie główne

Szukasz pracy? Pojawiła się kolejna oferta z Urzędu Miasta | foto poglądowe/archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie poszukuje nowego pracownika. Termin składania dokumentów mija 6 lutego, warto się zatem pospieszyć. Poniżej sprawdzicie szczegóły.

Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej Miasta Kutno pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - inspektora w Biurze Zieleni Miejskiej w Urzędzie Miasta Kutno.

Kandydat powinien spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ogrodnictwo, rolnictwo, leśnictwo), co najmniej 3-letni staż pracy, w tym co najmniej 2-letni w administracji samorządowej i pełną zdolność do czynności prawnych.

W ogłoszeniu wskazano również dodatkowe wymagania. Mile widziane są np. znajomość przepisów o ochronie danych osobowych, umiejętność pracy w zespole, odporność na stres, prawo jazdy kat. B oraz umiejętność obsługj komputera, poczty elektronicznej i pakietu Microsoft Office.

Wykaz niezbędnych dokumentów oraz wszystkie szczegóły dotyczące wymagań i zatrudnienia znajdziecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kutno.

Wymagane dokumenty należy składać w zaklejonej kopercie z napisem "Dotyczy naboru na stanowisko inspektora w Biurze Zieleni Miejskiej w Urzędzie Miasta Kutno" w terminie do dnia 6 lutego 2023 roku włącznie w siedzibie Urzędu Miasta w pok. 233 lub pocztą na adres urzędu.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie BiuIetynu Informacji Publicznej, na stronie internetowej Urzędu Miasta oraz na tablicy informacyjnej Urzędu Miasta przy pokoju 201.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy