Reklama

Reklama

Szukasz pracy? Urząd Miasta w Kutnie ogłasza nabór

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: UM Kutno

Szukasz pracy? Urząd Miasta w Kutnie ogłasza nabór - Zdjęcie główne

Urząd Miasta w Kutnie szuka nowego pracownika | foto UM Kutno

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Urząd Miasta w Kutnie poszukuje nowego pracownika. Termin składania dokumentów mija 10 maja, warto się zatem pospieszyć. Poniżej sprawdzicie szczegóły.

Reklama

W Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Kutnie pojawiło się ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko pracy - Inspektora w Biurze Audytu Wewnętrznego i Kontroli w Urzędzie Miasta Kutno.

Kandydat musi spełnić szereg wymagań, m.in. posiadać obywatelstwo polskie, wykształcenie wyższe (wymagane kierunki: ekonomia, finanse i rachunkowość, administracja lub prawo) oraz minimum 3-letni staż pracy, w tym co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w przeprowadzaniu kontroli finansowych środków publicznych albo kontroli skarbowej.

Wskazano również dodatkowe wymagania, np. umiejętność samodzielnego przeprowadzania kontroli finansowych i problemowych oraz dokumentowania jej wyników, umiejętność obsługi komputera, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole, poprawnego redagowania pism, dokumentów, informacji i sprawozdań, a także kreatywność i chęć uczenia się.

Wykaz niezbędnych dokumentów oraz wszystkie szczegóły dotyczące zatrudnienia znajdziecie na stronie Biuletynu Informacji Publicznej w zakładce Ogłoszenia o naborze na staż oraz do pracy w Urzędzie Miasta Kutno.

Wszystkie dokumenty należy złożyć do 10 maja br. włącznie w siedzibie Urzędu Miasta Kutno lub pocztą na adres urzędu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy