Reklama

Reklama

Szykują zupełną nowość dla mieszkańców. Poznamy ciekawostki o kutnowskim parku

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: poglądowe-archiwum

Szykują zupełną nowość dla mieszkańców. Poznamy ciekawostki o kutnowskim parku - Zdjęcie główne

Biuro Zieleni Miejskiej Urzędu Miasta w Kutnie organizuje edukacyjne spacery po Parku Traugutta | foto poglądowe-archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wydarzenia Ruch na świeżym powietrzu, a przy tym możliwość pogłębienia swojej wiedzy. Tak można skrócić zupełnie nową inicjatywę z którą do mieszkańców Kutna wychodzi Biuro Zieleni Miejskiej Urzędu Miasta w Kutnie. Każdy mieszkaniec będzie miał okazję do przyjrzenia się różnorodnym roślinom (i nie tylko) w trakcie edukacyjnego spaceru po Parku Traugutta.

Reklama

- Już w sobotę (7 maja) podyskutujemy o drzewach, krzewach i bylinach, ich walorach ozdobnych oraz wymaganiach, a także pielęgnacji. Wszystko to w ramach spaceru edukacyjnego organizowanego przez Biuro Zieleni Miejskiej - informuje nas Urząd Miasta w Kutnie.

Specjaliści od zieleni w mieście spróbują rozjaśnić kwestie dotyczące konkretnych gatunków roślin, a przy okazji opowiedzą spacerowiczom o ptakach zamieszkujących nasz park.

- Początek pierwszego spotkania o godz. 9:30, zbiórka przed wejściem do budynku Kutnowskiego Domu Kultury - zapowiada Ratusz.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)
Wczytywanie komentarzy